logotyp

Informace

Informace ohledně kroužků, kurzů SVČ Všenory a plateb za kurzy najdete na webových stránkách, ale také na letácích v ZŠ Všenory. Zaregistrujte se do kroužků ve správném termínu!

Registrace do kroužků

Informace o registraci dětí do kroužků zveřejňujeme na tomto místě každý školní rok nejpozději první týden v září, případné změny na základě dohod mezi lektory a rodiči zveřejňujeme operativně.

Kroužky začínají v tomto školním roce od 13. 9. 2021 do 17. 6. 2022 (některé začínají individuálně, přesné informace naleznete na webu a na letácích na budově I. stupně ZŠ Všenory) .

Informace k hudebně zaměřeným kroužkům organizovaných panem Hokrem naleznete dole v přiloženém souboru.

Platby kroužků

Platbu je možné provést bezhotovostně na účet SVČ Všenory

388 885 369 / 0800

Při platbě na účet uvádějte vždy ve zprávě pro příjemce jméno dítěte/dospělého, který navštěvuje kroužek, a název kroužku.

Platbu je nutné provést do 15. října 2021 za I. pololetí a do 28. února 2022 za II. pololetí.

Registrovat děti do kurzů a platit kurzovné lze i na na adrese Střediska v úterý od 14 do 18 hodin a ve čtvrtek od 14.30 do 17 hodin. Přihlášky i školné je možné předat přímo lektorům kroužků.

Ve škole mohou děti platit kroužky u hospodářky školy paní Pikardové denně mezi 8 - 14 hodin - nejlépe po předchozí dohodě (tel. 731 102 479).

Evropská podpora

obrázek

KAZ

Portál pro rodiče

Akademie pro seniory

Kroužky SVČ Všenory

Středisko volného času ve Všenorech nabízí širokou nabídku kurzů a kroužků pro děti, mládež i pro dospělé. Středisko volného času nabízí širokou paletu příležitostí pro aktivní odpočinek a rozvíjení nadání a talentu Vašich dětí!

KROUŽKY SVČ Všenory

obrázek
Keramika Všenory
Lektorka Hana Hrušková

keramická dílna ZŠ Všenory
PARTNERSKÉ ODKAZY:
www.vsenory.cz

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
HOME
Kalendář akcí
Výběr kurzů

Created by © 2014 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign